Bramy Przesuwne

 

Bramy Przesuwne PI 200

Brama PI 200

Brama samonośna przesuwna PI 200 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 16 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 12 m) do 24 metrów.
Więcej Informacji…

Bramy Przesuwne PI 130

Brama PI 130

Brama samonośna przesuwna PI 130 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 9 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 8 m) do 16 metrów.
Więcej Informacji…

Bramy Przesuwne PI 95

Brama PI 95

Brama samonośna przesuwna PI 95 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 7 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 6 m) do 12 metrów.
Więcej Informacji…

Bramy Przesuwne Egidia

Egidia

Brama przesuwna EGIDIA jest bramą samonośną. Skrzydło bramy nie wymaga dodatkowego podparcia, gdyż wspiera się na systemie odpornych za zużycie i korozję rolek. Równe prowadzenie bramy zapewnia natomiast system równoważenia bramy.

Bramy przesuwne posiadają znak CE gwarantujący, że bramy spełniają wszystkie europejskie normy. Wysokiej jakości powłoka (ocynk i malowanie proszkowe) zapewnia bramom długotrwałe użytkowanie bez konieczności konserwacji.
Więcej Informacji…

Bramy Przesuwne Egidia HD

Egidia HD

Samonośne bramy Egidia HD działają bezawaryjnie niezależnie od warunków atmosferycznych i nawet w przypadku częstego użytkowania. Dzięki prostemu i uniwersalnemu wypełnieniu doskonale komponują się z każdym typem ogrodzenia.

Brama Egidia HD jest w pełni samonośna, dlatego do jej zamontowania wystarczą wcześniej przygotowane fundamenty. Dostarczana jest całkowicie przygotowana do pracy, zatem jej instalacja nie zajmie Twojemu Klientowi zbyt dużo czasu.
Więcej Informacji…