Bramy

W zależności od potrzeb oferujemy Państwu bramy dwuskrzydłowe lub przesuwne – automatyczne i ręczne.

Bramy dostępne są w różnych kolorach palety RAL, dzięki czemu można idealnie dopasować je do koloru projektowanego systemu ogrodzeniowego.

 

Wybierając bramę należy wziąć pod uwagę:

• jakość i trwałość konstrukcji
• niezawodność eksploatacji
• komfort i bezpieczeństwo użytkowania
• walory estetyczne i wzornictwo
• szeroką paletę barw
• dostępność różnych rodzajów wypełnień.

 

Dwuskrzydłowe

 

bekafor-classic-bramy-dwuskrzydlowe

Bekafor Classic

Bekafor Classic stanowią doskonałe uzupełnienie systemu Bekafor Classic. Składają się ze sztywnej ramy z kwadratowych profili, wypełnionej zgrzewanym panelem Bekafor Classic. Przegięcia panelu oraz podwójne druty dodatkowo wzmacniają bramę.

Bramy Bekafor Classic dostępne są w wersji ocynkowanej dodatkowo powlekanej PCV.
Więcej Informacji…

decofor-bramy-dwuskrzydlowe

Decofor

Furtki i bramy Decofor stanowią doskonałe uzupełnienie dekoracyjnych paneli Decofor, z którymi tworzą kompletny system ogrodzeniowy dedykowany zwłaszcza posesjom o klasycznej architekturze.

Dzięki standardowemu wypełnieniu panelem Decofor Arco bramy idealnie komponują się z każdym rodzajem paneli Decofor. Można też zastosować bramy z wypełnieniem Recto lub Wave.

Rama, wypełnienie i system słupów zapewniają sztywną i solidną konstrukcję bram Decofor. Powłoka poliestrowa bramy spełnia surowe wymagania norm w zakresie połysku, twardości i przylegania.
Więcej Informacji…

egidia-bramy-dwuskrzydlowe

Egidia

Egidia są solidnymi i wytrzymałymi konstrukcjami, dzięki sztywnej ramie wykonanej z kwadratowych profili o wymiarach 40x40mm lub 50×50 mm. Aby brama dyskretnie wpasowała się w ogrodzenie, możliwe jest zastosowanie różnych wypełnień – palisada lub panel Nylofor 3D.

Egidia jest produkowana w zgodzie z europejskimi normami, a przyznany im znak CE gwarantuje ich bezpieczne użytkowanie. Powłoka z cynku oraz proszku poliestrowego trwale zabezpiecza przed korozją bram przez wiele lat.
Więcej Informacji…

fortinet-bramy-dwuskrzydlowe

Fortinet

Wytrzymałe bramy Fortinet doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Swoją sztywność uzyskują dzięki solidnej ramie wykonanej z kwadratowych profili stalowych. Rama wypełniana jest następnie siatką zgrzewaną Fortinet, która dobrze komponuje się z ogrodzeniami z siatki zgrzewanej, np. Fortinet i Pantanet oraz z siatki plecionej Resitor.

Bramy Fortinet wyposażone są w zamek cylindryczny, a regulowane zawiasy ułatwiają precyzyjne ustawienie montowanej bramy. Bramę można również zainstalować na betonie lub płytkach ceramicznych, stosując stalową płytę do montażu słupów.
Więcej Informacji…

nylofor-bramy-dwuskrzydlowe

Nylofor

Bramy dwuskrzydłowe Nylofor są polecane w miejscach, gdzie bezpieczeństwo i optymalne zabezpieczenie terenu stanowią najważniejszą kwestię. Wszystkie ich elementy – rama, wypełnienie oraz słupy – mają solidną budowę. Dodatkowo wyposażone są w zewnętrzny zamek z bezpiecznym, regulowanym zamknięciem.

Bramy Nylofor są komfortowe w użyciu, gdyż regulowane zawiasy umożliwiają ich ruch w obrębie 180°. Nowoczesna technologia powlekania gwarantuje z kolei wieloletnie użytkowanie bram bez konieczności regularnej konserwacji.
Więcej Informacji…

Przesuwne

 

bramy-przesuwne-egidia

Egidia

Brama przesuwna EGIDIA jest bramą samonośną. Skrzydło bramy nie wymaga dodatkowego podparcia, gdyż wspiera się na systemie odpornych za zużycie i korozję rolek. Równe prowadzenie bramy zapewnia natomiast system równoważenia bramy.

Bramy przesuwne posiadają znak CE gwarantujący, że bramy spełniają wszystkie europejskie normy. Wysokiej jakości powłoka (ocynk i malowanie proszkowe) zapewnia bramom długotrwałe użytkowanie bez konieczności konserwacji.
Więcej Informacji…

bramy-przesuwne-egidia-hd

Egidia HD

Samonośne bramy Egidia HD działają bezawaryjnie niezależnie od warunków atmosferycznych i nawet w przypadku częstego użytkowania. Dzięki prostemu i uniwersalnemu wypełnieniu doskonale komponują się z każdym typem ogrodzenia.

Brama Egidia HD jest w pełni samonośna, dlatego do jej zamontowania wystarczą wcześniej przygotowane fundamenty. Dostarczana jest całkowicie przygotowana do pracy, zatem jej instalacja nie zajmie Twojemu Klientowi zbyt dużo czasu.
Więcej Informacji…

Potrzebujesz Pomocy?
 Nie wiesz co będzie najlepszym wyborem?
 Zadzwoń lub Napisz na pewno Pomożemy!

biuro@teleport2000.pl